poniedziałek, 14 stycznia 2013

Takie w sumie o niczym...

Witajcie! Poniedziałek już mamy prawie za sobą, a to bardzo dobrze, bo zbliżamy się do kolejnego weekendu. Nienawidzę poniedziałków. I to nie ze względu że jest po weekendzie, bo wiadomo do szkoły trzeba chodzić i trudno. Chodzi o to że w poniedziałki mam lekcje typowo humanistyczne, za którymi nie przepadam. 4 lekcje języka polskiego do tego angielski, historia i tą monotonię na szczęście przełamuje matma <3 Męczy mnie już chodzenie do tej 3 klasy... Chciałabym być z powrotem w drugiej, albo przeskoczyć już do liceum. Męczy mnie ta cholerna odpowiedzialność za moją przyszłość. Bo właśnie wszystko zależy od tej klasy... ; / No ale nieważne, nie weszłam tutaj żeby smęcić.


Czy Was też zima tak przygnębia? Ja gdy widziałam dzisiaj słońce (co prawda tylko przez okno z sali matematycznej) to cieszyłam się jak nienormalna. W sumie to się sobie nie dziwię. Na razie to wygląda to tak że jak idę do szkoły to jest ciemno, a jak wychodzę... To też jest ciemno. Zazdroszczę misiom że mogą sobie zapaść w sen zimowy i mają wszystko w dupie ;p Ja żeby jakoś przetrwać do mojej ulubionej pory roku czyli wiosny postanowiłam się wziąć za siebie. Zdrowe żarełko, woda i ćwiczenia myślę że pomogą mi poprawić humor. I nie chodzi tu o to że chcę schudnąć. Chcę po prostu się lepiej czuć, sama dla siebie. Fajne uczucie, polecam :)


Nie wiem czy lubicie klimaty azjatyckie, ale ja kocham <3 a zwłaszcza wszystko co związane z Japonią. Dzisiaj jak już mniej więcej ogarnę historię i niemiecki (o zgrozo) to biorę się za robienie sushi. No chyba że z lekcjami zejdzie mi za długo to będę musiała się zadowolić zwykłymi kanapkami na kolację ; / No zobaczymy jeszcze jak to będzie.
Post o lakierach będzie między środą a piątkiem, nie wiem kiedy dokładnie, bo nie wiem co wymyślą moi kochani nauczyciele. A teraz łapcie fajną nutkę ;>Ja tymczasem idę się uczyć. Papaa ;* 

1 komentarz:

  1. Ja preferuję przedmioty humanistyczne, ale co kto lubi ;> + http://life-dreams-emotions.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń